همایش ها و کنفرانس ها

ت اختصاصی
 

31 خردادماه ۱۳۹7 محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آبادورود به وب سایت اختصاصی
 
پوستر همایش
r 14 180529132820
 

مرکز تحقیقات گردشگری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی

صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان همایش گردشگری سلامت چالش ها فرصت ها راهکارها

را در تاریخ پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه نود و هفت از ساعت ۴ الی ۸ عصر (همزمان با دهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و هتل داری اصفهان ) برگزار می نماید.

مکان برگزاری این همایش سالن همایش های نمایشگاه بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان می باشد همچنین برنامه این همایش شامل سخنرانی تخصصی- نشست تخصصی پرسش و پاسخ در خصوص مسایل و راهکارهای موجود در این حوزه می باشد.

گردشگری سلامت شامل افراد و گروه هایی هستند که برای استفاده از تغییر آب و هوا ( با هدف پزشکی و درمانی ) استفاده از آب های معدنی - گذراندن دوران نقاهت معالجه و نظایر آن اقدام به مسافرت می کنند گردشگری سلامت آن نوع از جهانگردی است که با فعالیت های بهداشتی و درمانی مرتبط می شود و مورد توجه جهانگردانی قراردارد که به خواص درمانی منابع طبیعی توجه دارند مانند چشمه های آب گرم گیاهان دارویی سواحل لجنی و گل های درمانی.

دبیر همایش: دکتر امیر گندمکار

شروع ثبت نام از تاریخ ۲۰ خردادماه

شماره تماس: 03142292112

ت اختصاصی
 

20 آذرماه ۱۳۹6 محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آبادورود به وب سایت اختصاصی
برگزار شد
پوستر همایش
nms css2017
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مركز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی اقدام به برگزاری اولین همایش منطقه ای توسعه علوم پرستاری و مامایی با محوریت خدمات مراقبتی جامعه نگر نموده‌اند
خدمات مراقبتی جامعه نگر، فصل نوینی از مراقبت های تخصصی است كه مشتمل بر مراقبت های پیشگیرانه در سطح جامعه برای گروههای آسیب پذیر و نیز مراقبتهای تسكینی، بهداشتی و درمانی برای بیماران مزمن و صعب العلاج، در قالب برنامه هایی همچون مراقبت در منزل ارائه می گردد.  خدمات مراقبتی جامعه نگر، هم اكنون جزو  اولویتهای برنامه ریزی در نظام سلامت كشور قرار دارد.
اهداف برگزاری:
تبیین راهكارهای ارتقاء سلامت مادر و كودك در جامعه

تبیین راهكارهای ارتقاء سلامت روان در جامعه

تبیین راهكارهای ارتقاء سلامت معنوی در بیماران

تبیین راهكارهای ورود كاركنان نظام سلامت در اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان

 تبیین روشهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در گروههای آسیب پذیر( كودكان، معلولان، سالمندان  و...)

تبیین راهكارهای مداخلاتی در حوزه سلامت در آسیب های اجتماعی ( مانند اعتیاد، بزهكاری و...)

تبیین راهكارهای گسترش خدمات مراقبتی در جامعه با جلب مشاركت مردم در قالب همیاران سلامت و همكاری مسئولین حوزه سلامت و...

تبیین راهكارهای ارتقاء آگاهی عمومی در حوزه مراقبت سلامتی

تبیین راهكارهای ارائه بهینه خدمات مراقبت در منزل

تبیین راهكارهای توانمندسازی خانواده در حوزه مراقبت سلامتی
 محورهای همایش
        جامعه نگری در نظام سلامت
       آموزش جامعه نگر در نظام سلامت
        پژوهش جامعه نگر در نظام سلامت
       ارزیابی سلامت مبتنی بر جامعه
        پرستار و مراقبت های جامعه نگر
            نقش روانپرستار در ارتقاء سلامت روان جامعه نگر

مامایی جامعه نگر
       نقش كاركنان نظام سلامت در اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان
       ...نقش پرستار بهداشت جامعه در پیشگیری و مداخله در  آسیب های اجتماعی  مانند اعتیاد، بزهكاری و
     ...  نقش پرستار در در پیشگیری و مداخله در  گروههای آسیب پذیرمانند كودكان، سالمندان، معلولان و
        جایگاه و نقش مدیریت خدمات پرستاری و مامایی در پیاده سازی و ارتقاء كیفیت خدمات مراقبتی جامعه نگر

ت اختصاصی
 

1 آبان ماه۱۳۹6 آدرس دبیرخانه: اصفهان – نجف آباد – دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد – ساختمان مرکزی – طبقه اول – معاونت پژوهش و فناوری – اتاق ۸ورود به وب سایت اختصاصی
برگزارشد
پوستر رویداد
finale3
 

ایده کسب مهارت درآمدزایی از فضای دانشگاه به عنوان یک محیط انکوباتور و تبدیل دانشجویان به کسانی که فرصت راه اندازی کسب و کار را یک بار تجربه نموده اند، از دغدغه های مسئولین دانشگاه و برگزارکننده رویداد موداک می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در نظر دارد با تقویت رویه کسب مهارت دانشجویان در حوزه های مرتبط با کارآفرینی، خلا فضای حاکم بر آموزش عالی را در مهارت محور نمودن آموزش و توانمند سازی دانشجویان در کسب و کار را پر نماید. امید که بتوان با کمک شما عزیزان رویدادی پر منفعت داشته باشیم.

موداک نام برنامه ای در حوزه کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد می باشد که به شما توانمندی ایجاد یک ایده کسب و کار در دانشگاه، پرورش آن و تبدیل آن به یک محصول یا خدمات در دانشگاه را می دهد. هدف از انجام برنامه ایده شو موداک، فرض فضای دانشگاه به مانند یک شهر کوچک است و جستجوی ایده های کاری در داخل این شهر که می توان آن را به کسب و کار درآمدزا تبدیل کرد. این فضا برای همه رشته ها و گرایش ها و افراد موجود و یکسان است و همه می توانند از آن بهره ببرند. افراد می توانند در حوزه های تخصصی خود به ایده پردازی بپردازند و یا در فیلد آزاد شرکت کنند و فقط به کسب درآمد فکر کنند و بپردازند. ایده هایی از دانشجویان معماری، طراحی لباس، پرستاری، برق، کامپیوتر، فیزیک، مواد و همه و همه می توانند جذاب و جالب باشند. ایده های ساده ای از استفاده از قوانین فیزیک برای ایجاد کسب و کار مانند اتاق باران، طراحی های منحصر به فرد لباس، کارواش خشک، کافه های تاریخی با شاهنامه خوانی، نرم افزارهای خدماتی و هزاران ایده دیگر که به رفع مشکلات جامعه دانشگاه می پردازد و کاربران برای دریافت خدمات و کالاهای آن حاضر به پرداخت هزینه می باشند همه می تواند ایده ی شما باشد برای شروع کار.
ت اختصاصی
 

7 آذرماه ۱۳۹6 محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آبادورود به وب سایت اختصاصی
برگزار شد
پوستر همایش
r 1 170719180721
 

"دومين كنفرانس ملي مديريت راهبردي خدمات" در تاريخ هفتم آذرماه سال جاري توسط گروه مديريت دانشگاه
آزاد اسلامي واحد نجف‌آباد برگزار مي گردد. سازمانهاي خدماتي شامل طيف وسيعي از سازمانها در حوزه هاي خدمات مالي (بانكداري و بيمه)، خدمات تجاري ، خدمات ارتباطات، خدمات فني و مهندسي، خدمات توزيع، خدمات آموزشي، خدمات زيست محيطي، خدمات بهداشتي، خدمات توريستي ومسافرتي، خدمات تفريحي-فرهنگي و ورزشي، خدمات حمل و نقل، خدمات دولتي، و ساير خدمات مي باشند. امروزه، بخش خدمات هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای در حال توسعه، در اشتغالزائی و رفع نیازهای جامعه نقش ارزنده ای دارد. علاوه بر این، سهم بخش خدمات در GNP کشورها، بر خلاف بخش تولید، در حال افزایش است ضمن اینکه بخش خدمات، شاهد روند افزایشی بهره وری است. در پاسخ به رشد بخش خدمات، توجه موسسات دانشگاهی به مديريت مؤسسه‌هاي خدماتي نيز افزايش يافته است. در این میان، مدیریت استراتژیک در این بخش و جهت دهی به فعایتهای بخش های خدماتی در سطح سازمانی، منطقه ای و ملی از اهمیت شایانی برخوردار است. لیکن، تاکنون برخلاف اهمیت روزافزون بخش خدمات ، توجه کمی به این بخش و مدیریت آن در سطوح پیش گفته، مبذول شده است.

در پي برگزاري موفقيت آميز اولين كنفرانس در سال 1394، به منظور ارائه آخرين يافته هاي علمي در حوزه مديريت استراتژيك در سازمانهاي خدماتي و همچنين تشويق اساتيد ودانشجويان و فعالين سازمان هاي خدماتي به پژوهش يا مشاركت در آن و ارائه دستاوردهاي علمي و كاربردي براي مديريت بهتر اين سازمان ها، دومين كنفرانس در هفتم آذرماه سال جاري در محورهاي اصلي و فرعي زير برگزار مي گردد:

محور اصلي: مديريت استرات‍ژيك در سازمانهاي خدماتي به منظور ارزش آفريني
ساير محورها:
نوآوري در خدمات،
كارآفريني در خدمات،
بازاريابي و فروش در خدمات،
مديريت تكنولوژي در خدمات،
مديريت مالي در خدمات،
تحقيق در عمليات در خدمات،
مديريت منابع انساني در خدمات،
رهبري و رفتار سازماني در خدمات،
سيستمهاي اطلاعات مديريت در خدمات،
كيفيت و تعالي سازماني در خدمات،
نقش خدمات در فرايند هاي صنعتي و رقابت پذير نمودن كالاهاي توليدي،
مديريت زنجيره تامين در خدمات،
و ساير حوزه هاي مرتبط

از كليه متخصصين و صاحبنظران و دانشجويان دعوت مي گردد با ارسال مقالات بديع و يافته هاي تازه خود در اين كنفرانس شركت نمايند. همچنين از سازمانها، ارگان ها، و شركت ها نيز دعوت مي گردد با ثبت نام كاركنان و كارشناسان خود در اين رويداد و كارگاههاي مربوطه آن، زمينه بهره مندي ايشان را از مباحثات علمي و تازه هاي حوزه مديريت خدمات و كاربست آن در سازمان متبوع خويش فراهم نمايند.علاقمندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به تارنماي كنفرانس به نشاني http://cssm2017.iaun.ac.ir/fa/ مراجعه نمايند.

news
droos
events
research centers
libs
sahand
esalatsan new1j
eitaa